Przejdź do głównej zawartości

Euro 2024 w Niemczech. PKP Intercity uruchamia dodatkowe kursy do Berlina i Hamburga. Ceny biletów

PIŁKA NOŻNA. Trwa odliczanie do finałów Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Kolejowy przewoźnik, PKP Intercity uruchamia z tej okazji dodatkowe kursy pociągów do kraju naszego zachodniego sąsiada. 
PKP Intercity uruchamiają dodatkowe kursy do Niemiec w czasie Euro 2024. Fot. Piotr Stańczak.
 
Finały Mistrzostw Europy z udziałem 24 drużyn rozpoczną się 14 czerwca 2024 roku, w meczu otwarcia Niemcy (gospodarze) zmierzą się w Monachium ze Szkocją. Początek spotkania o godzinie 21.00. 
 
Polacy rozegrają w grupie trzy mecze, kolejno z: 
  • Holandią (16 czerwca w Hamburgu, godzina 15.00) 
  • Austrią (21 czerwca w Berlinie, godz. 18.00) 
  • Francją (25 czerwca w Dortmundzie, godz. 18.00) 
Faza pucharowa turnieju wystartuje od 29 czerwca. 

Pociągi do Niemiec w czasie Euro 2024

Piłkarskie Euro to wielkie święto dla kibiców. Nasz kolejowy przewoźnik, PKP Intercity, z tej okazji uruchomi dodatkowe połączenia do Niemiec, do Hamburga i Dortmundu. Ponadto wzmocni dotychczasowe kursy do Berlina. 

- PKP Intercity uruchamia bezpośrednie pociągi, które będą kursowały w komunikacji Polska - Niemcy - Polska, do stacji w miastach, w których Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn rozgrywa danego dnia mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - informuje przewoźnik na swojej stronie internetowej. 

Ceny biletów PKP w czasie Euro 2024

- Bilet Kibica” uprawnia do przejazdu w dwie strony, ale tylko w relacji, terminie, pociągu i w wagonie oraz na miejscu na nim wskazanych. Dostępne są bilety w klasie 2 wagonów z miejscami do siedzenia. Bilety możesz kupić w kilku miejscach zarówno w kasach biletowych jak i na stronie internetowej intercity.pl oraz w aplikacji mobilnej PKP Intercity - dodaje spółka. 
Ceny biletów w obie strony wynoszą 54,90 euro. Od tej ceny nie ma ulgi ani zniżek (np. dla dzieci). 

Dla posiadaczy biletów na mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej dostępne są dodatkowe promocje na przejazdy koleją na terenie Niemiec, m in. promocyjne bilety DB za 29,90 euro w 2. klasie i 39,90 euro w 1. Klasie oraz zniżka 25% na bilety Interrail. 

Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej www.intercity.pl. 

POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Ryszard Staniek ciężko chory! Medalista olimpijski z Barcelony potrzebuje pomocy

PIŁKA NOŻNA. Ryszard Staniek, były piłkarz reprezentacji Polski oraz m.in. Górnika Zabrze i Legii Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów, jest ciężko chory. Ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie, rehabilitację oraz zakup samochodu. Liczy się każda złotówka!