Przejdź do głównej zawartości

Koszulka z podpisami reprezentantów Polski trafi na cel charytatywny. Będzie można ją zlicytować

PIŁKA NOŻNA. Koszulkę z podpisami reprezentantów Polski będzie można zlicytować na cele charytatywne. Akcję zapoczątkował Kamil Zalewski, prezes Juventus Academy Rzeszów, która szkoli młodych futbolistów. 
Koszulka z podpisami reprezentantów Polski trafiła do Juventus Academy Rzeszów, trafi na licytacje na cele charytatywne. Fot. Facebook/Kamil Boss.
 
- Już niedługo na największym balu charytatywnym dla dzieci chorych i tych co mają mniej pojawi się koszulka, którą podarował Nam Prezes PZPN Cezary Kulesza. Na koszulce swoje autografy złożyli zawodnicy z Kadry Polski. Kwota od jakiej będziemy startować to 100 000 złotych. Jak sądzicie czy kwota będzie osiągnięta? Mogę wam zdradzić, że będzie dużo większa bo cel jest szczytny - pisał jeszcze przed świętami Kamil Zalewski, szef Juventus Academy, na swoim profilu na Facebooku. 
 
Kamil Zalewski, prezes Juventus Academy Rzeszów koordynuje akcję charytatywną. Fot. Piotr Stańczak.
 
Szczegóły samej akcji charytatywnej nie są jeszcze na razie znane. Zalewski oraz jego akademia są znani ze wspierania podobnych przedsięwzięć w Rzeszowie czy też innych częściach kraju. Pomagają potrzebującym, pokrzywdzonym przez los, zachęcając do tego gwiazdy polskiego futbolu i w ogóle sportu a także muzyki. Kamil Zalewski o szczegółach najnowszej akcji, w trakcie której ma być licytowana między innymi koszulka z podpisami zawodników naszej reprezentacji, ma poinformować w mediach społecznościowych. 
 
 

Kamil Zalewski w listopadzie ubiegłego roku uczestniczył w Meczu Legend w Tychach, który też miał charytatywny cel (wspieranie młodych futbolistów). W imprezie wzięły też udział dawne sławy światowego futbolu - Włosi Alessandro Del Piero i Marco Materazzi, Anglik Michael Owen i Hiszpan Luis Garcia. Sędzią głównym pojedynku był czołowy obecnie arbiter na globie, nasz rodak Szymon Marciniak. Podopieczni Juventus Academy Rzeszów wzięły udział we wspólnym treningu z wymienionymi gwiazdami. 

POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...