Przejdź do głównej zawartości

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich również zagra dla Tymka. Fot. Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.
 
W turnieju zagrają: Charytatywna Reprezentacja Polski Disco, Reprezentacja Polskich Pisarzy w Piłce Nożnej, Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich, Reprezentacja Polski Lekarzy - Polski Związek Piłki Nożnej Lekarzy, 23 Baza Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, Weterani Poza Granicami RP, Policja Grodzisk Mazowiecki oraz Reprezentacja Przedsiębiorców z Milanówka. Impreza dedykowana jest 6-letniemu Tymusiowi, który walczy z bardzo rzadkim nowotworem.

W akcji będzie można zobaczyć między innymi wielu znanych przed laty polskich piłkarzy, reprezentantów naszego kraju czy też uczestników Ligi Mistrzów z Legią Warszawa czy Widzewem Łódź. Nie zabraknie także muzycznych akcentów, to wydarzenie, które łączy różne środowiska, organizacje, sportowców, artystów, służby mundurowe. Koncerty dadzą m.in. zespół Weekend z Radkiem Liszewskim, Konrad Skolimowski "Skolim", grupa Discoboys, Maczo, Melo i jeszcze inni wykonawcy.
 
 

Turniej charytatywny odbędzie się 27 stycznia 2023 roku w hali widowisko-sportowej w Grodzisku Mazowieckim. O szczegółach tej wyjątkowej imprezy będę jeszcze informował. 

 
POLECAM: 
 
Podcast "Na biało-czerwonym szlaku": Mecz Legend w Tychach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...