Przejdź do głównej zawartości

Mini Mistrzostwa startują już wiosną. Wielki finał na stadionie Legii Warszawa!

PIŁKA NOŻNA. Trwają już przygotowania do tegorocznej, wiosennej edycji Mini Mistrzostw dla dzieci. W trzech miastach odbędą się turnieje eliminacyjne, natomiast wielki finał rozgrywek, między innymi z udziałem Reprezentacji Gwiazd Piłkarzy Polskich, zaplanowano na 8 czerwca, na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. 
 
Mini Mistrzostwa to rozgrywki dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat (w tej edycji roczników 2015-17). Najmłodsi dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w piłce nożnej. 

- Celem  turnieju jest promowanie sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci, rozwijanie umiejętności piłkarskich oraz budowanie więzi zespołowych. Podczas Mini Mistrzostw dzieci mają okazję rywalizować w sportowej atmosferze, zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności - informują organizatorzy Mini Mistrzostw na stronie imprezy na Facebooku. 
 
 

Terminarz turniejów eliminacyjnych Mini Mistrzostw 2024 

  • 11 Maja -  Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa, rocznik 2015
  • 12 Maja - Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa, rocznik 2017
  • 25 Maja - Stadion Miejski Pilicy Białobrzegi, rocznik 2016
Wielki finał imprezy odbędzie się 8 czerwca 2024 roku na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Zapowiada się wspaniała piłkarska impreza z wieloma atrakcjami, o których będę informował na bieżąco. Nie zabraknie dawnych gwiazd polskiego futbolu, byłych reprezentantów kraju i uczestników Ligi Mistrzów czy europejskich pucharów.
 
Wydarzenie to organizują: firma KR Sport - producent rękawic bramkarskich oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Patronat nad turniejem objęły między innymi: Muzeum Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Kazimierza Górskiego. Zapisy chętnych drużyn odbywają się za pośrednictwem numeru telefonu 500-033-609. Także tam będzie można uzyskać szczegółowych informacji. 
 
Polecam relację z ubiegłorocznych Mini Mistrzostw:  

POLECAM: 
 
Podcast "Na biało-czerwonym szlaku": Grzegorz Lewandowski, były piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji Polski.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zagrają dla Ryszarda Stańka! Na boisku Wichra Wilchwy odbędzie się impreza charytatywna

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 13 lipca w Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Piknik Rodzinny dla Ryszarda Stańka. W planach są turnieje dzieci oraz dorosłych, podsumowaniem imprezy ma być natomiast starcie oldbojów miejscowego Wichra oraz Odry Wodzisław! Dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego reprezentanta Polski i srebrnego medalisty olimpijskiego. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.