Przejdź do głównej zawartości

Mini Mistrzostwa startują już wiosną. Wielki finał na stadionie Legii Warszawa!

PIŁKA NOŻNA. Trwają już przygotowania do tegorocznej, wiosennej edycji Mini Mistrzostw dla dzieci. W trzech miastach odbędą się turnieje eliminacyjne, natomiast wielki finał rozgrywek, między innymi z udziałem Reprezentacji Gwiazd Piłkarzy Polskich, zaplanowano na 8 czerwca, na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. 
 
Mini Mistrzostwa to rozgrywki dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat (w tej edycji roczników 2015-17). Najmłodsi dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w piłce nożnej. 

- Celem  turnieju jest promowanie sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci, rozwijanie umiejętności piłkarskich oraz budowanie więzi zespołowych. Podczas Mini Mistrzostw dzieci mają okazję rywalizować w sportowej atmosferze, zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności - informują organizatorzy Mini Mistrzostw na stronie imprezy na Facebooku. 
 
 

Terminarz turniejów eliminacyjnych Mini Mistrzostw 2024 

  • 11 Maja -  Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa, rocznik 2015
  • 12 Maja - Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa, rocznik 2017
  • 25 Maja - Stadion Miejski Pilicy Białobrzegi, rocznik 2016
Wielki finał imprezy odbędzie się 8 czerwca 2024 roku na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Zapowiada się wspaniała piłkarska impreza z wieloma atrakcjami, o których będę informował na bieżąco. Nie zabraknie dawnych gwiazd polskiego futbolu, byłych reprezentantów kraju i uczestników Ligi Mistrzów czy europejskich pucharów.
 
Wydarzenie to organizują: firma KR Sport - producent rękawic bramkarskich oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Patronat nad turniejem objęły między innymi: Muzeum Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Kazimierza Górskiego. Zapisy chętnych drużyn odbywają się za pośrednictwem numeru telefonu 500-033-609. Także tam będzie można uzyskać szczegółowych informacji. 
 
Polecam relację z ubiegłorocznych Mini Mistrzostw:  

POLECAM: 
 
Podcast "Na biało-czerwonym szlaku": Grzegorz Lewandowski, były piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji Polski.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

"1992: Wielka Gra". Powstał film o olimpijskiej drużynie z Barcelony. Reżyser: padają gole i strzelają je Polacy

PIŁKA NOŻNA. Ponad trzydzieści lat temu zadziwili nie tylko polskich kibiców, natomiast zwieńczeniem ich drogi był dramatyczny finał na słynnym Camp Nou! Olimpijska reprezentacja Polski Janusza Wójcika stała się tematem nowego filmu "1992: Wielka Gra". Od 7 marca można go oglądać na platformie streamingowej Viaplay. O kulisach powstania produkcji opowiedział mi jej reżyser, Michał Bielawski.