Przejdź do głównej zawartości

Mecz Polska - Albania. Ruszy sprzedaż biletów na spotkanie na PGE Narodowym. Ile będą kosztować?

PIŁKA NOŻNA. Trwają przygotowania do meczu Polska - Albania w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 marca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, wkrótce ruszy sprzedaż biletów. 
Mecz Polska - Albania odbędzie się 27 marca na stadionie PGE Narodowym. Fot. Piotr Stańczak.
 
 
Dla naszej kadry będzie to drugi mecz w eliminacjach, pierwszy rozegra 24 marca na wyjeździe z Czechami. Otwarta sprzedaż biletów na spotkanie z Albanią ruszy 7 marca. Ceny wejściówek wahają się od 90 do 240 złotych. Dystrybucja odbędzie się tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu Łączy nas Piłka. W dniu meczu nie będzie można kupić biletów na stadionie. Pojedynek na PGE Narodowym rozpocznie się o godzinie 20.45. 
PIOTR STAŃCZAK 
 
 
ZOBACZ WIDEO: 
 
Andrzej Strejlau oraz Wojciech Gąssowski na spotkaniu w Kielcach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...