Przejdź do głównej zawartości

Mecz Polska - Albania. Ruszy sprzedaż biletów na spotkanie na PGE Narodowym. Ile będą kosztować?

PIŁKA NOŻNA. Trwają przygotowania do meczu Polska - Albania w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 marca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, wkrótce ruszy sprzedaż biletów. 
Mecz Polska - Albania odbędzie się 27 marca na stadionie PGE Narodowym. Fot. Piotr Stańczak.
 
 
Dla naszej kadry będzie to drugi mecz w eliminacjach, pierwszy rozegra 24 marca na wyjeździe z Czechami. Otwarta sprzedaż biletów na spotkanie z Albanią ruszy 7 marca. Ceny wejściówek wahają się od 90 do 240 złotych. Dystrybucja odbędzie się tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu Łączy nas Piłka. W dniu meczu nie będzie można kupić biletów na stadionie. Pojedynek na PGE Narodowym rozpocznie się o godzinie 20.45. 
PIOTR STAŃCZAK 
 
 
ZOBACZ WIDEO: 
 
Andrzej Strejlau oraz Wojciech Gąssowski na spotkaniu w Kielcach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zagrają dla Ryszarda Stańka! Na boisku Wichra Wilchwy odbędzie się impreza charytatywna

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 13 lipca w Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Piknik Rodzinny dla Ryszarda Stańka. W planach są turnieje dzieci oraz dorosłych, podsumowaniem imprezy ma być natomiast starcie oldbojów miejscowego Wichra oraz Odry Wodzisław! Dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego reprezentanta Polski i srebrnego medalisty olimpijskiego. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.