Przejdź do głównej zawartości

Ruszy sprzedaż biletów na mecz Czechy - Polska w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Ile kosztują?

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że od wtorku 7 lutego ruszy sprzedaż biletów na mecz Czechy - Polska w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. 
Październik 2009 roku. Kibice reprezentacji Polski podczas meczu z Czechami w Pradze. Wówczas przegraliśmy 0:2, ale nasi piłkarze mieli cały czas głośny doping. Fot. Piotr Stańczak
 
 
Spotkanie odbędzie się w piątek 24 marca na Fortuna Arena w Pradze, rozpocznie się o godzinie 20.45. Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz w eliminacjach. Przypomnijmy, w naszej grupie grają jeszcze: Albania, Mołdawia oraz Wyspy Owcze. Do finałów Euro w Niemczech zakwalifikują się dwie najlepsze drużyny.

- Wejściówki na sektory gości dostępne będą w cenie 125 zł. Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że – ze względu na regulacje UEFA – federacji gości przysługuje 5 procent pojemności stadionu. Z tego powodu limit biletów możliwych do kupienia przez jedno konto na portalu Łączy Nas Piłka, wyniesie dwie sztuki - informuje PZPN na swojej stronie internetowej. 

Sprzedaż biletów będzie prowadzona na stronie internetowej bilety.laczynaspilka.pl. 
 
Ostatni mecz, jaki Polska rozegrała z Czechami w Pradze odbył się 9 października 2009 roku. Wówczas to biało-czerwoni przegrali 0:2 na finiszu eliminacji do mundialu w Republice Południowej Afryki. Naszą reprezentację tymczasowo (po zwolnieniu Leo Beenhakkera) prowadził wówczas Stefan Majewski. Moje wspomnienia i dużo zdjęć z tamtego pojedynku znajdziecie tutaj: "Pusa jako dik za sex v hotelu", czyli kulisy meczu Czechy - Polska w październiku 2009 roku
 
POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zagrają dla Ryszarda Stańka! Na boisku Wichra Wilchwy odbędzie się impreza charytatywna

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 13 lipca w Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Piknik Rodzinny dla Ryszarda Stańka. W planach są turnieje dzieci oraz dorosłych, podsumowaniem imprezy ma być natomiast starcie oldbojów miejscowego Wichra oraz Odry Wodzisław! Dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego reprezentanta Polski i srebrnego medalisty olimpijskiego. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.