Przejdź do głównej zawartości

Ruszy sprzedaż biletów na mecz Czechy - Polska w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Ile kosztują?

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że od wtorku 7 lutego ruszy sprzedaż biletów na mecz Czechy - Polska w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. 
Październik 2009 roku. Kibice reprezentacji Polski podczas meczu z Czechami w Pradze. Wówczas przegraliśmy 0:2, ale nasi piłkarze mieli cały czas głośny doping. Fot. Piotr Stańczak
 
 
Spotkanie odbędzie się w piątek 24 marca na Fortuna Arena w Pradze, rozpocznie się o godzinie 20.45. Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz w eliminacjach. Przypomnijmy, w naszej grupie grają jeszcze: Albania, Mołdawia oraz Wyspy Owcze. Do finałów Euro w Niemczech zakwalifikują się dwie najlepsze drużyny.

- Wejściówki na sektory gości dostępne będą w cenie 125 zł. Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że – ze względu na regulacje UEFA – federacji gości przysługuje 5 procent pojemności stadionu. Z tego powodu limit biletów możliwych do kupienia przez jedno konto na portalu Łączy Nas Piłka, wyniesie dwie sztuki - informuje PZPN na swojej stronie internetowej. 

Sprzedaż biletów będzie prowadzona na stronie internetowej bilety.laczynaspilka.pl. 
 
Ostatni mecz, jaki Polska rozegrała z Czechami w Pradze odbył się 9 października 2009 roku. Wówczas to biało-czerwoni przegrali 0:2 na finiszu eliminacji do mundialu w Republice Południowej Afryki. Naszą reprezentację tymczasowo (po zwolnieniu Leo Beenhakkera) prowadził wówczas Stefan Majewski. Moje wspomnienia i dużo zdjęć z tamtego pojedynku znajdziecie tutaj: "Pusa jako dik za sex v hotelu", czyli kulisy meczu Czechy - Polska w październiku 2009 roku
 
POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...