Przejdź do głównej zawartości

Ruszają Mini Mistrzostwa. Wielki finał w Warszawie z udziałem dawnych gwiazd futbolu

PIŁKA NOŻNA. Trwają przygotowania do Mini Mistrzostw dzieci w wieku 6-9 lat, które wystartują w maju. Finał rozgrywek odbędzie się 3 czerwca na stadionie Legii Warszawa! Popisy młodych futbolistów będą oglądać byłe gwiazdy polskiej piłki nożnej, które rozegrają też mecz pokazowy! 

Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich wystąpi podczas turnieju finałowego 3 czerwca w Warszawie. Fot. Archiwum prywatne Krzysztofa Roszaka
 
 
Patronem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach wiekowych. 

Turnieje eliminacyjne - terminy i miejsca: 

  • Rocznik 2016, 14 maja Stadion LKS Chlebnia 
  • Rocznik 2015, 21 maja Stadion Znicz MKS Pilica Białobrzegi 
  • Rocznik 2014, 20 maja Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa Rocznik 2017, termin i miejsce wkrótce
Z każdego turnieju awansuje po osiem najlepszych drużyn, które wystąpią  w Wielkim Finale na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.
 
- Wszyscy uczestnicy mają bezpłatny wstęp na turniej finałowy, gdzie będą mogli skorzystać między innymi z treningu z mistrzem,  strefy dmuchańców a także zrobić zdjęcie i wziąć autograf od wyjątkowych gości. Będą to m.in. Jerzy Dudek, Roman Kosecki, Euzebiusz "Ebi" Smolarek, Marek Citko, Grzegorz Szamotulski, Marcin Mięciel  których będzie można zobaczyć podczas meczu pokazowego z udziałem Reprezentacji Gwiazd Piłkarzy - zapowiadają organizatorzy zmagań na facebookowej stronie Mini Mistrzostwa. 

Zgłoszenia i więcej informacji za pośrednictwem e-maila info@minimistrzostwa.pl oraz pod numerem telefonu 500-033-609.   

 

PIOTR STAŃCZAK 
 
 
POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Ryszard Staniek ciężko chory! Medalista olimpijski z Barcelony potrzebuje pomocy

PIŁKA NOŻNA. Ryszard Staniek, były piłkarz reprezentacji Polski oraz m.in. Górnika Zabrze i Legii Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów, jest ciężko chory. Ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie, rehabilitację oraz zakup samochodu. Liczy się każda złotówka!