Przejdź do głównej zawartości

Ruszają Mini Mistrzostwa. Wielki finał w Warszawie z udziałem dawnych gwiazd futbolu

PIŁKA NOŻNA. Trwają przygotowania do Mini Mistrzostw dzieci w wieku 6-9 lat, które wystartują w maju. Finał rozgrywek odbędzie się 3 czerwca na stadionie Legii Warszawa! Popisy młodych futbolistów będą oglądać byłe gwiazdy polskiej piłki nożnej, które rozegrają też mecz pokazowy! 

Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich wystąpi podczas turnieju finałowego 3 czerwca w Warszawie. Fot. Archiwum prywatne Krzysztofa Roszaka
 
 
Patronem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach wiekowych. 

Turnieje eliminacyjne - terminy i miejsca: 

  • Rocznik 2016, 14 maja Stadion LKS Chlebnia 
  • Rocznik 2015, 21 maja Stadion Znicz MKS Pilica Białobrzegi 
  • Rocznik 2014, 20 maja Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa Rocznik 2017, termin i miejsce wkrótce
Z każdego turnieju awansuje po osiem najlepszych drużyn, które wystąpią  w Wielkim Finale na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.
 
- Wszyscy uczestnicy mają bezpłatny wstęp na turniej finałowy, gdzie będą mogli skorzystać między innymi z treningu z mistrzem,  strefy dmuchańców a także zrobić zdjęcie i wziąć autograf od wyjątkowych gości. Będą to m.in. Jerzy Dudek, Roman Kosecki, Euzebiusz "Ebi" Smolarek, Marek Citko, Grzegorz Szamotulski, Marcin Mięciel  których będzie można zobaczyć podczas meczu pokazowego z udziałem Reprezentacji Gwiazd Piłkarzy - zapowiadają organizatorzy zmagań na facebookowej stronie Mini Mistrzostwa. 

Zgłoszenia i więcej informacji za pośrednictwem e-maila info@minimistrzostwa.pl oraz pod numerem telefonu 500-033-609.   

 

PIOTR STAŃCZAK 
 
 
POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...