Przejdź do głównej zawartości

Strejlau, Papszun, Jóźwiak i wiele innych piłkarskich znakomitości zagra dla Hani!

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 18 listopada w Warszawie odbędzie się Mecz Charytatywny dla chorej Hani Wróbel. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziało wiele znanych osób ze świata futbolu, m.in. Andrzej Strejlau, Marek Papszun, Marek Jóźwiak. 
Andrzej Strejlau, były trener i ekspert piłkarski będzie gościł na meczu dla Hani. Fot. Piotr Stańczak.
 
 
Hania Wróbel z Warszawy ma 14 lat, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Jej rodzina zbiera pieniądze na rehabilitację i operację ortopedyczną w Paley European Institute. Liczy się każda złotówka! Z pomocą ruszyło też środowisko piłkarskie. 

- 18 listopada 2023 odbędzie się w Warszawie już XV edycja "Gramy dla Hani Wróbel", czyli mecz piłkarski gwiazd, w którym udział wezmą ambasadorzy akcji byli reprezentacji Polski w piłce nożnej, aktorzy, muzycy oraz osoby, które wykupią udział w meczu, wpłacając darowiznę na zbiórkę. Wpłata w kwocie nie mniejszej niż 500 zł. Wszystkie środki zebrane podczas imprezy oraz podczas zbiórki na portalu zostaną przeznaczone na leczenie, rehabilitację, zakup sprzętu do rehabilitacji i pielęgnacji oraz na likwidację barier utrudniających codzienność. W planach mamy również operację uszkodzonego stawu biodrowego, którą lekarze wycenili rok temu na ponad 150 tysięcy złotych... Dlatego, to na razie odległe marzenie! - piszą Marcin i Dorota, rodzice Hani Wróbel na stronie internetowej siepomaga.pl, gdzie trwa zbiórka pieniędzy. 

Impreza odbędzie się na sztucznej trawie, w hali pod dachem na warszawskim Ursynowie, na obiektach piłkarskich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie na co dzień gra Ligowiec. Początek o godzinie 13.00. 

Kto chce wziąć udział w meczu dla Hani, musi wykupić udział, kwoty są dowolne, ale minimum 500 złotych od osoby. Można także zostać sponsorem spotkania i wykupić reklamę na koszulkach, w których wystąpią uczestnicy. Organizatorzy, grupy: Pomaga.My oraz Gramy dla Hani czekają także na wolontariuszy. W trakcie imprezy odbędą się licytacje, dochód ze sprzedaży różnych fantów zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Hani. 

Więcej szczegółów możecie poznać w zapowiedzi wydarzenia na Facebooku tutaj: Pomaga.My dla Hani Wróbel

Wiadomo już, że wśród uczestników meczu nie zabraknie znanych w piłkarskim środowisku nazwisk. Będzie słynny polski trener, były selekcjoner naszej reprezentacji Andrzej Strejlau, eks-szkoleniowiec Rakowa Częstochowa Marek Papszun, Marek Jóźwiak, były obrońca Legii Warszawy oraz kadry narodowej. To tylko niektóre z nazwisk, bo znanych postaci związanych z futbolem, biznesem czy mediami będzie więcej! 

   
 
- Generalnie, jak ostatnio,  potrzebujemy ludzi dobrej woli, które przygotują poczęstunek dla gości, pomoc medyczną, fotografów, kamerzystów, DJ'a, konferansjerów, czy każdą inną osobę, która może coś pomóc. Prośba o info na maila krystian@ligowiec.pl lub tel. 514-444-010 - zachęcają organizatorzy meczu charytatywnego. 
 
Kto chce wesprzeć dziewczynkę, może wpłacać pieniądze na jej konto za pośrednictwem strony siepomaga.pl, szczegóły tutaj: „Gramy dla Hani Wróbel” - kolejna akcja i szansa, by pomóc małej wojowniczce

 
POLECAM: 

Andrzej Strejlau i Wojciech Gąssowski podczas wizyty w Kielcach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zagrają dla Ryszarda Stańka! Na boisku Wichra Wilchwy odbędzie się impreza charytatywna

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 13 lipca w Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Piknik Rodzinny dla Ryszarda Stańka. W planach są turnieje dzieci oraz dorosłych, podsumowaniem imprezy ma być natomiast starcie oldbojów miejscowego Wichra oraz Odry Wodzisław! Dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego reprezentanta Polski i srebrnego medalisty olimpijskiego. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.