Przejdź do głównej zawartości

Dawne gwiazdy polskiej piłki nożnej zagrają dla Grzegorza. Będzie wielki turniej i gala disco w Pruszkowie

WYDARZENIA. W niedzielę 26 marca w Pruszkowie odbędzie się Turniej Piłki Nożnej oraz Koncerty Disco. Nie zabraknie dawnych gwiazd polskiego futbolu. Wszyscy zagrają charytatywnie na rzecz Grzegorza, który pod koniec ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi i dziś wraca do zdrowia. 
Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich będzie jedną z ekip, która w niedzielę 26 marca zagra dla Grzegorza w Pruszkowie. Fot. Archiwum drużyny
 
 
Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 w hali Znicza Pruszków. Wystąpią: Charytatywna Reprezentacja Polski Disco, Reprezentacja Polskich Pisarzy w Piłce Nożnej, Reprezentacja TVP, Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich, Radio Nova, Allstars Jagiellonia, Portowcy Stars, Disco Polo News, Kamil Bakalarski oraz Kuba Playboys. Zapowiadają się zarówno emocje piłkarskie jak też i atrakcje muzyczne. W przerwach między poszczególnymi meczami wystąpią różni artyści, między innymi: Andre, Playboys, D Bomb, Miły Pan, Michał Wiśniewski i wielu innych. Cel jest jednak nadrzędny - pomoc Grzegorzowi. 

Turniej dla Grzegorza w Pruszkowie. Zbiórki oraz atrakcje

1 grudnia 2022 roku Grzegorz uległ ciężkiemu wypadkowi w Pęcicach Małych w powiecie pruszkowskim. Przeszedł długie leczenie w szpitalu, ale czeka go jeszcze długa i kosztowna rehablitacja, aby mógł wrócić do zdrowia. Pomocną dłoń wyciągnęli do niego ludzie ze świata muzyki oraz sportu. Stąd narodził się pomysł charytatywnego eventu. 
Podczas imprezy w hali Znicza Pruszków przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 odbędą się także różne zbiórki - pieniędzy do puszek, nakrętek, używanych maskotek czy książek. W planach są także różne licytacje, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych kibiców i uczestników. Dochód z całej imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla Grzegorza. 
 
Plakat promujący imprezę "Razem dla Grzegorza" 25 marca w Pruszkowie. 
Materiał Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco.
 

Zbiórka na rzecz Grzegorza trwa na stronie internetowej zrzutka.pl, można tam wpłacać dowolne sumy pieniędzy, szczegóły znajdziecie tutaj: Rehabilitacja neurologiczna naszego przyjaciela Grześka. Potrzeba 70 tysięcy złotych, do tej pory zebrano ponad 23 tysiące (stan na 15 marca). Liczy się każda złotówka. 
PIOTR STAŃCZAK 

POLECAM: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zagrają dla Ryszarda Stańka! Na boisku Wichra Wilchwy odbędzie się impreza charytatywna

PIŁKA NOŻNA. W sobotę 13 lipca w Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Piknik Rodzinny dla Ryszarda Stańka. W planach są turnieje dzieci oraz dorosłych, podsumowaniem imprezy ma być natomiast starcie oldbojów miejscowego Wichra oraz Odry Wodzisław! Dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego reprezentanta Polski i srebrnego medalisty olimpijskiego. 

Euro 2024. Pierwszy trener Kacpra Urbańskiego zapewnia: jeszcze będzie o nim głośno! (WIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Przed nami finały Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W kadrze reprezentacji Polski znalazł się niespełna 20-letni Kacper Urbański, wychowanek Lechii Gdańsk, obecnie zawodnik włoskiego klubu FC Bologna. Młodego piłkarza wspomina jego pierwszy trener - Grzegorz Grzegorczyk z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich.