Przejdź do głównej zawartości

Kto zagra w mojej drużynie? Stawką książka "Na biało-czerwonym szlaku" w wersji drukowanej

Witajcie! Nazywam się Piotr Stańczak, pochodzę z województwa świętokrzyskiego. Jestem dziennikarzem z ponad 20-letnim stażem, przez półtorej dekady byłem również reporterem sportowym. Kibicem jestem od dziecka! Wiosną tego roku napisałem ebooka "Na biało-czerwonym szlaku". Staram się o to, aby książka trafiła na rynek także w wersji drukowanej. 

 


 

To wyjątkowa publikacja, opowiadająca o piłkarskiej reprezentacji Polski lat 90. i początku XXI wieku, zawierająca moje wspomnienia ale także wywiady z dawnymi reprezentantami Polski oraz futbolistami z zagranicy, między innymi Andrzejem Strejlauem, Tomaszem Wałdochem, Jackiem Krzynówkiem, Andreasem Brehme, Kimem Vilfortem, Josteinem Flo, Kiko Narvaezem i wieloma innymi. Dlaczego warto ją wesprzeć? Bo to wyjątkowa publikacja, kto ją przeczyta, przeniesie się z wielkich i znanych stadionów także na wiejskie boiska, gdzie rodzi się pasja do futbolu, sportu i - właśnie jak w przypadku autora - do dziennikarstwa sportowego. To wspomnienia meczów, wyników, strzelców bramek, ciekawostek, opisy własnych boiskowych doświadczeń i właśnie wyjątkowe wywiady - wszystko zebrane w jednej książce! Takich publikacji na polskim rynku książek sportowych nie ma zbyt wiele! 


Wydrukowanie książki wiąże się natomiast z kosztami, to nowatorskie przedsięwzięcie i wiąże się z wydatkami. Na stronie internetowej WSPIERAM TO: Książka "Na biało-czerwonym szlaku" trwa zbiórka funduszy, choć ja wolę używać określenia "mecz". Tak, stawką nie są tu punkty w tabeli, ale właśnie wydrukowanie książki. Klikając w powyższy link znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. 


Zagramy?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dawne gwiazdy futbolu uświetnią 100-lecie Klubu Sportowego Warka. Będzie wielka feta

PIŁKA NOŻNA. Klub Sportowy Warka obchodzi 100-lecie istnienia. Wielka impreza jubileuszowa odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Wśród uczestników jest Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. Jej mecz z oldbojami Warki komentować będzie Dariusz Szpakowski. 

Dawne piłkarskie gwiazdy zagrają dla chorego Tymusia w Grodzisku Mazowieckim

PIŁKA NOŻNA. Trwa już odliczanie do charytatywnego turnieju na rzecz chorego Tymusia, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. Wystąpi między innymi Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich. 

Polska - San Marino 1:0. Zamiast pogromu był wstyd! Bacciocchi: to my po meczu dawaliśmy autografy

PIŁKA NOŻNA. 28 kwietnia minie dokładnie 30 lat od sławetnego meczu Polska - San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w USA. Tamto spotkanie, które biało-czerwoni wygrali 1:0 pokazało, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć przed pierwszym gwizdkiem. Choć brzmi banalnie, to nasi piłkarze boleśnie o tym się przekonali...